Event begint over
06
Dagen
12
Uur
12
Min
12
Sec

Panduit EMEA Digital Forum 2021: We connect.

Het evenement is al gesloten en niet meer toegankelijk.

De registratie wordt naar onze server gestuurd.
Event begint over
00
Dagen
00
Uur
00
Min
00
Sec

CONTACT

Jane Taylor
United Kingdom, Ireland, Nordics
Email: Jane.Taylor@panduit.com

Leila Mekki
France, Spain, Portugal
Email: Leila.Mekki@panduit.com

Marlies Schaillée
Belgium, Netherlands, Luxembourg
Email:Marlies.Schaillee@panduit.com

Patrick Skwara
Germany, Austria, Switzerland, Middle East, Africa
Email: Patrick.Skwara@panduit.com

Roula Zinati
Middle East, Africa
Email: Roula.Zinati@itrident.com

Sabrina Griffini
Italy, Israel
Email: Sabrina.Griffini@panduit.com

Tatyana Firsova
Russia, Emerging Markets
Email: Tatyana.Firsova@panduit.com

Bezoek ons online!

http://www.panduit.com